Rozświetlenie Miasteczka Bożonarodzeniowego wraz z Kiermaszem Świątecznym - coraz bliżej. W gminie Tarnów, podobnie jak przed rokiem, znów będzie się unosić wyjątkowa atmosfera, a mieszkańcy, także sąsiedniego Tarnowa i okolicznych gmin, będą sobie robić zdjęcia na tle kolorowych i błyszczących dekoracji. Tym bardziej, że w tym roku będą one promowane nagrodami. Miasteczku Bożonarodzeniowemu towarzyszy bowiem specjalny konkurs. Całość organizuje Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Święta Bożego Narodzenia są oznaką radości. Ich magia zaczyna się jeszcze przed pierwszą gwiazdką. To pierwszy śnieg, wspólne pieczenie i przystrajanie pierniczków, wybieranie choinki, świąteczne iluminacje, które rozświetlają domy, wsie i miasta, to także porządki oraz życzenia. Kulminacją tego wszystkiego będzie uroczyste Rozświetlenie Miasteczka Bożonarodzeniowego wraz z kiermaszem w centrum Koszyc Wielkich, które zaplanowano na 23 grudnia, o godzinie 16.00. Będzie przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, kiermasz ciast i pyszności od Kół Gospodyń Wiejskich, wspólne kolędowanie, zimowa herbatka, gorąca czekolada i pierniczki dla każdego, świąteczne konkursy oraz niespodzianki dla najmłodszych czy przejażdżki wozem z reniferami.

Każdy kto odwiedzi Miasteczko Bożonarodzeniowe w Koszycach Wielkich, zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie na tle dekoracji świątecznych i wyśle zdjęcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 stycznia 2022 r. może otrzymać atrakcyjne nagrody. Do wygrania sanki, jabłuszka i deska snowboardowa.

Warto zobaczyć przepiękne dekoracje i poczuć niezwykłą atmosferę Bożego Narodzenia. Niech wizyta w Koszycach Wielkich będzie dla Państwa wspólnym czasem dla rodziny i przyjaciół. Czasem, którego w ciągu roku nierzadko po prostu brakuje. {Play}