Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza do odwiedzenia Miasteczka Bożonarodzeniowego w centrum wsi Koszyce Wielkie, które od 23 grudnia mieni się tysiącami światełek, zdobi nie tylko centrum miejscowości, lecz także stwarza magiczny świąteczny klimat.

Wszystkich odwiedzających zapraszamy również do udziału w konkursie świątecznym, który już cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Wystarczy odwiedzić Miasteczko Bożonarodzeniowe w Koszycach Wielkich, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle dekoracji świątecznych i wysłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 stycznia 2022 r. wraz z podaniem imienia, miejsca zamieszkania oraz telefonu kontaktowego. Do wygrania deska snowboardowa, sanki i ślizgi zjazdowe (jabłuszka). Wygrywa aż 21 zdjęć!

Szczegóły konkursu w poniższym regulaminie.