Wszyscy, którzy w dniach od 23 grudnia 2021 r. do 10 stycznia 2022 r. odwiedzili Miasteczko Bożonarodzeniowe w Koszycach Wielkich, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie na tle dekoracji świątecznych i przysłali je na adres organizatora – Centrum Kultury i Bibliotek, wzięli udział w Konkursie Świątecznym z super nagrodami. Jury w składzie: Anita Ruszel (Centrum Kultury i Bibliotek), Dorota Kunc (Urząd Gminy Tarnów) i Łukasz Kieroński (fotograf) wybrało zwycięzców i przyznało I, II i III miejsce. Ponadto wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu nagród. Wygrało aż 21 autorów zdjęć. Trafią do nich: deska snowboardowa, sanki i ślizgi zjazdowe (jabłuszka).

Nagrody można odbierać do środy, 19 stycznia w Centrum Kultury i Bibliotek, w godzinach pracy Urzędu Gminy Tarnów. Trzeba mieć przy sobie dowód potwierdzający tożsamość. Poniżej lista nagrodzonych wraz ze zwycięskimi zdjęciami.

Podium:

1 miejsce Deska – Arkadiusz

2 miejsce Sanki – Zosia i Łucja

3 miejsce Sanki – Paulina

Losowanie:

Sanki:

Agnieszka

Wiktoria

Maciej

Lena i Tymoteusz

Aneta i Nikola

Katarzyna

Milena

Wiktoria

Ślizgacze:

Marcin

Katarzyna

Katarzyna

Weronika

Natalia

Renata

Mateusz

Gabriela

Emilia i Filip

Jakub