W Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszycach Wielkich odbył się III Turniej Piłki Nożnej Halowej organizowany przez OSP KSRG Zgłobice. Wydarzeniu patronowali: Powiat Tarnowski reprezentowany przez Tomasza Stelmacha oraz Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn w tym:7 drużyn OSP z gminy Tarnów – Zgłobice, Koszyce Małe, Koszyce Wielkie, Wola Rzędzińska, Poręba Radlna, Biała i Łękawka. W turnieju wzięły udział także zespoły z KM PSP w Tarnowie, OSP Rzuchowa – gmina Pleśna, OSP Łukanowice – gmina Wojnicz, OSP Łękawica – gmina Skrzyszów i OSP Zakliczyn – gmina Zakliczyn. Turniej współorganizowało Centrum Kultury i Bibliotek.

Sędzią turnieju był rzecznik prasowy KMP w Tarnowie Paweł Klimek. Inauguracji oraz odprawy dokonali gminna prezes OSP oraz prezes OSP Zgłobice dh Katarzyna Biel oraz wójt Grzegorz Kozioł. Obecny był także radny Eugeniusz Wojtarowicz. Pierwszy gwizdek wybrzmiał o 8:45. Po blisko 9 godzinach gry udało się wyłonić najlepszych:

I miejsce – OSP RZUCHOWA OSP KSRG Rzuchowa
II miejsce – KM PSP W TARNOWIE
III miejsce – OSP WOLA RZĘDZIŃSKA OSP Wola Rzędzińska
IV miejsce – OSP PORĘBA RADLNA OSP Poręba Radlna

Tabele rozgrywek poszczególnych grup pozwoliły wyłonić półfinałową czwórkę.

Wyniki poszczególnych drużyn w grupach:

GRUPA A

I miejsce – KM PSP W TARNOWIE 15 PKT
II miejsce – OSP RZUCHOWA 10 PKT OSP KSRG Rzuchowa
III miejsce – OSP ZAKLICZYN 10 PKT (wynik bramek lepszy dla OSP Rzuchowa) OSP Zakliczyn
IV miejsce – OSP ŁĘKAWKA 6 PKT Ochotnicza Straż Pożarna w Łękawce
V miejsce – OSP ŁĘKAWICA 3 PKT
VI miejsce - OSP KOSZYCE WIELKIE 0 PKT Ochotnicza Straż Pożarna Koszyce Wielkie

GRUPA B

I miejsce – OSP WOLA RZĘDZIŃSKA 13 PKT OSP Wola Rzędzińska
II miejsce – OSP PORĘBA RADLNA 10 PKT OSP Poręba Radlna
III miejsce – OSP BIAŁA 9 PKT OSP Biała