Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów informuje, iż już od 5 lutego biblioteka w Woli Rzędzińskiej będzie otwarta również w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 8.00-13.00.

Czytelnicy nie zawsze mają możliwość wypożyczyć czy oddać książki w tygodniu, mimo że biblioteki czynne są do godz. 17.00. Dlatego Centrum Kultury podjęło decyzję o otwarciu biblioteki w soboty, co z pewnością znacząco ułatwi mieszkańcom korzystanie z gminnego księgozbioru.

Filia biblioteczna w Woli Rzędzińskiej zaprasza więc już od 5 lutego wszystkich czytelników, już nie tylko w tygodniu, lecz także w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Przypominamy, iż biblioteka w Tarnowcu oraz w Zgłobicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. {Play}