Kolejna dobra wiadomość dla gminy Tarnów - zaakceptowany został wniosek w Konkursie Grantowym Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR” - finansowany ze środków europejskich. W ramach tego zadania sfinansowane zostaną dla nich w 100% zakupy sprzętu komputerowego. 9 osób może jeszcze dołączyć do projektu.

Mowa o zakupie 30 szt. laptopów i przekazaniu ich nieodpłatnie dla dzieci - wnuków i prawnuków byłych pracowników PGR, zamieszkałych na terenie gminy Tarnów.

Osoby, które chcą dołączyć do projektu i ubiegać się o zakup sprzętu komputerowego oraz uzyskać wszelkie informacje, powinny telefonować do Referatu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Gminy Tarnów pod numer (14) 688-01-60 lub 16.

Po podpisaniu przez gminę Tarnów umowy o tzw. powierzenie grantu, wybrany zostanie dostawca laptopów oraz nastąpi ich przekazanie dzieciom. {Play}