By ułatwić formalności związane z ich pobytem na terenie naszej gminy, w celu niesienia skutecznej pomocy, Urząd Gminy Tarnów prowadzi bazę obiektów, w których zostali zakwaterowani. Dane są aktualizowane na bieżąco.

Poniżej zamieszczamy formularz potwierdzenia pobytu (w języku polskim i ukraińskim) wraz z oświadczeniem RODO mieszkańca Ukrainy, przebywającego na terenie gminy Tarnów, który po przyjeździe należy niezwłocznie uzupełnić.

Dokumenty trzeba doręczyć w oryginale wraz z oświadczeniem o przetwarzaniu danych osobowych do Urzędu Gminy Tarnów lub do sołtysa miejscowości, w której przebywa dana osoba. Istnieje też możliwość odbioru dokumentów przez pracownika naszego urzędu pod nr telefonu 663 911 070, 796 003 393. Kopia dokumentu zostanie przekazana obywatelowi Ukrainy. {Play}