Zmagania plastyczne odbyły się przed rokiem, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, nagrody wręczono teraz. W konkursie, w trzech kategoriach wiekowych, wzięło udział 61 uczniów z wszystkich szkół z terenu gminy Tarnów. Prace oceniane były przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tarnowie. Nagrody wręczali zastępca wójta, Sławomir Wojtasik i dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Beata Witkowska.

-Gratuluję wszystkim wzięcia udziału w konkursie. Gratuluję odwagi, że zmierzyliście się z tak trudnym tematem. To świadczy o Waszej dojrzałości i wrażliwości - mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. -Wasze prace przemawiają do wyobraźni i wywołują ważne refleksje - dodaje dyrektor Beata Witkowska.

Poniżej prezentujemy wyniki Gminnego Konkursu „Życie bez alkoholu”:

uczniowie klas I-III:
1. miejsce - Ksawery Trzop - z Jodłówki - Wałek
2. miejsce zajęła - Lena Turaj - z Poręby Radlnej
3. miejsce - Ada Jedynak - z Koszyc Małych

uczniowie klas IV-VI:
1. miejsce - Karolina Marek - z Woli Rzędzińskiej II
2. miejsce - Kacper Jurczyński - z Poręby Radlnej
3. miejsce - Jakub Solak - z Jodłówki-Wałek

uczniowie klas VII -VIII:
1. miejsce - Kacper Lasko - ze Zbylitowskiej Góry
2. miejsce - Natalia Smagacz - z Koszyc Wielkich