Przed nami, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, kolejna edycja Paraolimpiady Pływackiej Bez Granic, czyli zawody pływackie dla osób niepełnosprawnych.

Już 23 maja od godz. 10.00 w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli posiadający orzeczenie o niepełnosprawności mogą spróbować swoich sił na torze pływackim – stylem dowolnym lub grzbietowym. Na zawodników czekają dyplomy, medale, nagrody i smaczny poczęstunek.  Jednak to, co zawsze charakteryzuje te sportowe zmagania, to nie osiągnięty czas czy wynik zawodów, lecz dobra zabawa i wzajemne dopingowanie!

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 maja na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., szczegóły znajdują się w poniższym regulaminie lub pod nr tel. 14 688 01 37.

REGULAMIN