Zakończyła się kolejna edycja konkursu plastycznego „Życie bez alkoholu” organizowanego przez Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej. Celem plebiscytu było uświadomienie młodemu pokoleniu znaczenia szkodliwego wpływu alkoholu na organizm człowieka. Zadanie uczestników polegało na zaprezentowaniu przy użyciu dowolnej techniki plastycznej ilustracji powiązanej z tematem konkursu.
W konkursie wzięło udział 55 uczniów z wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Tarnów. Prace odznaczały się pomysłowością oraz kreatywnością i zostały ocenione przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tarnowie pod przewodnictwem Jana Nowaka.  Kapituła wyróżniła 46 prac oraz wybrała 3 najlepsze kompozycje w poszczególnych kategoriach wiekowych. Poniżej przedstawiamy ostateczne wyniki.

1. miejsce – Amelia Stec – Szkoła Podstawowa nr 1 w Woli Rzędzińskiej
    2. miejsce – Lena Klasińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Porębie Radlnej
    3. miejsce – Kacper Gryzło – Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawce

Klasy IV-VI