Założenie własnej działalności gospodarczej jest wyzwaniem, lecz na pewno może też stać się strzałem w dziesiątkę i być szansą na przyszłość. Wszystkim tym, którzy są zainteresowani powyższą kwestią służy Urząd Gminy Tarnów.

Sprawami dotyczącymi prowadzenia osobistego biznesu zajmuje się Stanowisko Pracy ds. Działalności Gospodarczej w Urzędzie Gminy Tarnów. Referat ten służy pomocą w zakresie bezpłatnego zakładania nowej działalności gospodarczej oraz wprowadzania zmian ewidencyjnych w już istniejących. Wsparcie obejmuje także kwestie zawieszenia, wznowienia czy zamknięcia prowadzonych firm. Ponadto udzielane są porady stacjonarne oraz telefoniczne dla osób chcących założyć przedsiębiorstwo lub takowe już posiadające. Co więcej, każdy, kto zamierza rozpocząć nową działalność gospodarczą od podstaw może to uczynić szybko i skutecznie z pomocą pracowników.

Wszystkie wymienione sprawy petenci załatwiają w miłej i sympatycznej atmosferze. Nie muszą oni tracić dużo czasu w kolejkach, nie obowiązuje także zapisywanie na konkretną godzinę.

Należy podkreślić, że swoją działalność gospodarczą w Urzędzie Gminy Tarnów zakładają nie tylko osoby pochodzące z obszaru gminy, lecz także wywodzące się z Tarnowa czy innych części całej Polski.

Zainteresowanych zapraszamy do wizyty w Urzędzie Gminy Tarnów – pokój nr 8 na parterze –  lub kontaktu telefonicznego (nr 14 688 01 41). {Play}