W związku z ogłoszeniem 48. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy, zapraszamy do udziału w nim przedsiębiorstwa, instytucje, a także pracowników działających indywidualnie lub w zespołach. Konkurs, organizowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, we współpracy z innymi ministerstwami, Naczelną Organizacją Techniczną, urzędami kontroli warunków pracy, partnerami społecznymi oraz instytucjami ubezpieczeniowymi, ma na celu inspirowanie do podejmowania działań oraz upowszechniania opracowań i rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i warunki pracy. Wśród laureatów konkursu mogą znaleźć się wszyscy, którzy działają na rzecz zwiększania bezpieczeństwa pracy, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie.

Szczegółowe informacje o Konkursie odnaleźć można pod poniższym linkiem.