Już w niedzielę, 17 lipca na boisku LKS i terenach przyległych w Zbylitowskiej Górze odbędzie się wydarzenie sportowe jakiego w naszym regionie jeszcze nie było. Ekstremalne biegi z przeszkodami dla dorosłych, w błocie, wodzie, z emocjami sportowymi, dawką pozytywnej energii i radością zwycięzców czyli TYTAN RUN. Dla dzieci przygotowany będzie natomiast specjalny tor przeszkód, mający charakter aktywnej zabawy, bez pomiaru czasu, za to z medalem za ukończenie. Wydarzenie współorganizowane jest przez Gminę Tarnów.

Pierwsze wystartują właśnie dziecięce biegi, już o godzinie 10:00. Tu nie będzie się liczył czas, a ukończenie toru przeszkód. Następnie, w godzinach 11:00 – 15:00 odbędą się biegi dla dorosłych, na dystansie około 6 km leśną trasą. Uczestnicy będą startowali falami, podzieleni na grupy. Dzięki elektronicznemu pomiarowi czasu, wyłonieni zostaną zwycięzcy. Wręczenie nagród odbędzie się po zakończeniu wszystkich biegów.

Na miejscu wydarzenia atrakcji nie zabraknie zarówno dla biegaczy jak i dla widzów. Dla najmłodszych będą darmowe dmuchane zamki oraz konkursy. Na miejscu wydarzenia można kupić lody czy skorzystać z małej gastronomii.

Profesjonalną obsługę wydarzenia zapewnia Stowarzyszenie Kępa Sport. Aby wziąć udział w biegach należy zapisać się na stronie www.kepasport.pl, link poniżej. Co ważne, dla mieszkańców gminy Tarnów zapis na biegi jest darmowy. {Play}

PATRONAT MEDIALNY