15 sierpnia 2022 r. w związku z obchodami rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 oraz defiladą grup rekonstrukcji historycznych i Wojska Polskiego w godz. 15.30 – 17.00 obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu drogowego. Drogi powiatowe – DP 1371K – relacji Tarnów-Jodłówka-Wałki i DP 1376K – relacji Ładna - Wola Rzędzińska  będą zamknięte.

Od strony Tarnowa droga powiatowa zamknięta będzie na wysokości pierwszego przejazdu kolejowego, od strony Jodłówki-Wałek na wysokości skrzyżowania z drogą powiatową w kierunku miejscowości Ładna. Natomiast od miejscowości Ładna droga powiatowa będzie zamknięta na wysokości skrzyżowania z drogą gminną, tzw. Południową.

Na czas przemarszu będzie wyznaczony objazd w obu kierunkach drogą tzw. Południową – zgodnie z załączoną poniżej mapką.
Prosimy o zastosowanie się do wprowadzonej zmiany organizacji ruchu, objazdem kierować będą służby porządkowe, strażacy i Straż Gminna. Od godz. 17.00 ruch odbywać się będzie normalnie.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na czas zmiany organizacji ruchu, a także całego wydarzenia.

Ponadto dla uczestników obchodów wyznaczone będą miejsca parkingowe w następujących punktach miejscowości:
- parking przy Biedronce,
- parking przy centrum wsi,
- parking przy kościele,
- parking przy ulicy do Leiera,
- parking przy Publicznym Przedszkolu,
- parkingi na tzw. ul. Krzyskiej,
- parking przy drodze równoległej do torów kolejowych przy przejściu pod wiaduktem.

Poniżej znajduje się mapa ruchu pojazdów podczas przejazdu grup rekonstrukcyjnych w dniu 15 sierpnia 2022 r. wraz z zaznaczonymi parkingami.

Za utrudnienia przepraszamy. {Play}