Już w najbliższą niedzielę, 4 września, na terenie przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Woli Rzędzińskiej odbędzie się XXI festyn rodzinny „Parafiada”.

Zaczynamy o 16.00. Będą występy dzieci – animacje żłobkowe i show pokoleniowe w wykonaniu uczniów miejscowej szkoły podstawowej. Nie zabraknie gier i konkursów rodzinnych, w tym Konkursu Piosenki Religijnej. Na folkowo zagrają Kumotry oraz Bobrowianie. Odbędzie się także koncert Orkiestry Dętej OSP Wola Rzędzińska. Dla najmłodszych m.in. miasteczko strażackie i dmuchane zamki, a dla wszystkich poczęstunek bigosem od samorządu gminnego.

Każdy też będzie mógł zakupić „cegiełki szczęścia”, by następnie o 19.30 wziąć udział w losowaniu nagród głównych.

Zapraszamy! {Play}