Na stadionie sportowym w Woli Rzędzińskiej 31 sierpnia odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Tarnów w piłce nożnej młodzików. W rozgrywkach zmierzyły się grupy: MKS Tarnovia Tarnów, Wolania Wola Rzędzińska, English Football, Unia Tarnów, Luks Skrzyszów, Błękitni Metal Tarnów, łącznie 74 zawodników w wieku 11-12 lat.

Na początku odbyło się losowanie grup, w wyniku którego w grupie A zagrali: MKS Tarnovia Tarnów, Unia Tarnów, Błękitni¬¬_Metal Tarnów, w grupie B: Wolania Wola Rzędzińska, Luks Skrzyszów, English Football. W I półfinale wygrany zespół z grupy A – Tarnovia Tarnów zagrał z English Football, w II półfinale Luks Skrzyszów walczył o finał z Unią Tarnów. W meczu o brąz stanęły drużyny Luks Skrzyszów i English Football.  Po pełnych sportowych emocji rozgrywkach nadszedł czas na mecz finałowy, w którym zmierzyła się Tarnovia Tarnów z Unią Tarnów, dając złoto tej pierwszej, z wynikiem 2:0. Ponadto to właśnie ze zwycięskiej grupy wybrano Najlepszego Strzelca – Jakuba Szumigraja, jak i Najlepszego Bramkarza – Filipa Ślusarczyka.

Grupy otrzymały pamiątkowe dyplomy. Pierwsze miejsce, tym samym Puchar Wójta Gminy Tarnów wywalczyła MKS Tarnovia Tarnów, srebrny medal przyznano Unii Tarnów, brązowy zaś grupie English Football. {Play}