Gala Przedsiębiorczości Mecenasów Dożynek Gminy Tarnów odbyła się 30 września. To już tradycja, iż co roku przedsiębiorcy z całego regionu tarnowskiego, władze samorządowe, radni, sołtysi, lokalne media oraz wszyscy ci, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację Dożynek Gminy Tarnów spotykają się podczas Gali dedykowanej właśnie im – osobom, bez których nie byłoby tego jednego z największych przedsięwzięć kulturalnych w gminie Tarnów. W uroczystości udział wzięli również Anna Pieczarka, poseł na Sejm RP, Kazimierz Koprowski – Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, wicestarosta Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma, Paweł Smoleń, przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego oraz członkowie Zarządu Powiatu Tarnowskiego Tomasz Stelmach i Mariusz Tyrka.

Wydarzenie to jest okazją do podziękowania właścicielom firm, instytucji, osobom prywatnym za wkład zarówno finansowy, rzeczowy, jak i organizacyjny włożony w realizację Dożynek. To podkreślenie ich zaangażowania i pracy, bez których niemożliwe byłoby stworzenie marki, jaką w regionie mogą poszczycić się Dożynki Gminy Tarnów. Wsparcie sponsorów i partnerów wydarzenia pozwala na wspólne kultywowanie tradycji, występy lokalnych zespołów, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej i liczne atrakcje.

Jak co roku, Gala to także rozmowy, wymiana poglądów i dyskusje na temat rozwoju przedsiębiorczości na terenie gminy Tarnów czy tematy związane z jej rozbudową. To również czas nawiązywania współpracy oraz przedstawiania ofert biznesowych.

Symboliczne statuetki Mecenasom Dożynek Gminy Tarnów – jako podziękowanie – wręczali wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera. {Play}