26 października na obiekcie Orlik w Tarnowcu odbył się finał Gminnej Ligi Orlikowej Piłki Nożnej. Rozgrywki rozpoczęły się 29 września, następnie przez kolejne tygodnie w grupach A i B prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Łącznie w Lidze wzięło udział 7 drużyn: KS Radlna, PC po Nalewce, Seven Team, Victoria Tarnów, Hymon, Czerwoni Tarnów i Forest Green.

Podczas finałowego spotkania odbyły się mecze o medale i Puchar Wójta Gminy Tarnów. O brąz powalczyli zawodnicy Hymonu oraz Czerwonych Tarnów, w którym III miejsce na podium wygrali ci pierwsi. Do finałowych rozgrywek przystąpiły drużyny FC po Nalewce i KS Radlna. Mecz o złoto był zacięty, zespoły musiały zmierzyć się jeszcze w dogrywce. I miejsce i Puchar Wójta Gminy Tarnów wywalczyła drużyna FC po Nalewce,  tym samym srebro trafiło do grupy KS Radlna.

Królem Strzelców został Filip Jaśkiewicz z zespołu KS Radlna, tytuł Najlepszego Bramkarza przyznano zaś Wiktorowi Kaczówce z drużyny Hymon.
Po rozegranym turnieju nastąpiło wręczenie medali, dyplomów, gadżetów oraz indywidualnych nagród. {Play}