Przed nami obchody Narodowego Święta Niepodległości, które – jak w latach ubiegłych – odbędą się 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Koszycach Wielkich. Będzie pokoleniowo, patriotycznie i ku chwale Bohaterów.

Rozpoczynamy o godz. 15.00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny, która odprawiona będzie w hali widowiskowo-sportowej. Następnie część oficjalna uroczystości, koncert Węgierskiej Orkiestry Dętej z Csikszentsimon oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Nie zabraknie tematycznego poczęstunku wojskową grochówką, węgierskim gulaszem czy degustacji przygotowanych przez nowo powstałe  KGW „Malwa” z Koszyc Wielkich. Wydarzenie zakończy koncert zwycięzcy IX edycji programu The Voice of Poland – Marcina Sójki. Ze sceny popłyną radiowe hity, m.in. „Dalej” czy „Zaskakuj mnie”.

Zapraszamy więc wszystkich - dzieci, młodzież, rodziny i seniorów do wspólnego świętowania tego jednego z najważniejszych świąt narodowych. Połączmy się we wspólnej sprawie, oddajmy hołd tym, którzy przelali krew za niepodległość, za naszą wolność. {Play}