Ponadto będzie możliwość złożenia dwóch wniosków o dofinansowanie z Programu Czyste Powietrze, jak również ubiegania się o dotację na zakup kotła na biomasę o emisyjności ≤ 20 mg/m³ w budynku podłączonym do sieci dystrybucji gazu. Nowa odsłona programu umożliwi również udzielenia kredytów bankowych na przedsięwzięcia rozpoczęte do 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o dofinansowanie w banku.

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Tarnów działa punkt  Konsultacyjny Rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, w ramach którego mieszkańcy mogą zasięgnąć wszelkich informacji na ten temat oraz uzyskać pomoc przy składaniu wniosku o dofinansowanie, a także rozliczeniu dotacji.

Punkt Konsultacyjno – Informacyjny:
Urząd Gminy Tarnów
ul. Krakowska 19
33-100 Tarnów
Pok. 5
GODZINY PRACY PUNKTU:
pon. od8:30- do 16:30, wt. - pt. od 7:30 do 15:30
Tel. 14 68801 24