Informujemy, iż od 1 lutego 2023 r. nastąpi zmiana w harmonogramach odbioru odpadów komunalnych w Sektorze I ( Wola Rzędzińska I, Wola Rzędzińska II, Jodłówka-Wałki) oraz Sektorze II (Tarnowiec, Koszyce Małe, Zawada, Nowodworze, Poręba Radlna, Radlna, Łękawka). W najbliższych dniach pracownicy firmy odpowiedzialnej za wywóz odpadów komunalnych dostarczą mieszkańcom zaktualizowany harmonogram odbioru odpadów. Nowy harmonogram znajduje się także w linkach poniżej. {Play}

Tarnowiec

Wola Rzędzińska I

Wola Rzędzińska II

Jodłówka-Wałki

Łękawka | Poręba Radlna

Nowodworze | Radlna

Radlna

Zawada

Koszyce Małe


W Sektorze III (Biała, Błonie, Koszyce Wielkie, Zgłobice, Zbylitowska Góra) harmonogram odbioru odpadów pozostaje bez zmian.

Biała | Błonie | Koszyce Wielkie | Zgłobice | Zbylitowska Góra

Aktualne informacje w zakresie odbioru odpadów komunalnych w zakładce "Gospodarka odpadami"