W hali widowiskowo-sportowej w Koszycach Wielkich odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych organizowany przez OSP KSRG Zgłobice, przedsięwzięcie wsparło Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Patronat nad wydarzeniem objęli wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz Tomasz Stelmach - członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego.
Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali zastępca wójta gminy Tarnów Sławomir Wojtasik oraz Katarzyna Biel - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP.
W turnieju zmierzyły się następujące drużyny: OSP Biała, OSP Koszyce Małe, OSP Łękawka, OSP Poręba Radlna, OSP Wola Rzędzińska, OSP KSRG Zgłobice, OSP Tarnów-Rzędzin, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.
Po pełnych emocji rozgrywkach złoty medal wywalczyło OSP Wola Rzędzińska, następnie na podium – ze srebrnym medalem stanęli KM PSP Tarnów, brąz natomiast przypadł druhom z OSP Koszyce Małe. Statuetkę Najlepszego Bramkarza otrzymał najstarszy bramkarz turnieju - druh OSP KSRG Zgłobice - Wojciech Karaś.
Medale i puchary otrzymały trzy najlepsze drużyny, natomiast dyplomy wszyscy uczestnicy Turnieju. {Play}