We wszystkich filiach bibliotecznych na terenie gminy Tarnów – w Woli Rzędzińskiej, Zgłobicach i Tarnowcu pojawiły się kolejne nowości wydawnicze. Jak zwykle bibliotekarze wyszli na wprost oczekiwaniom czytelniczym. Są to głośne i długo wyczekiwane tytuły. Prym wiodą literatura obyczajowa oraz kryminały.
Na fanów historii z dreszczykiem czekają m.in. „Kabalista” Remigiusza Mroza, będący 4 częścią cyklu z prokuratorem Gerardem Endligiem, „Do cna” Katarzyny Bondy, czyli kolejny tom przygód detektywa Jakuba Sobieskiego, czy „Kobieta w walizce” –następna odsłona serii Hubert Meyer psycholog śledczy, tej samej autorki.
Dla wielbicieli romantycznych historii w ofercie bibliotek znalazły się m.in.: „Kraina marzeń” Nicolasa Sparksa, „Była sobie miłość” Katarzyny Michalak, „Gdzie moje love story” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, „Magiczna chwila” Kristin Hannah.
Księgozbiór zasiliło dużo więcej tytułów. Zachęcamy do korzystania z katalogu elektronicznego oraz do odwiedzania gminnych bibliotek. Część z nich już jest dostępna do wypożyczenia. Łącznie do bibliotek trafiło kilkadziesiąt tytułów. Wkrótce pojawią się kolejne. Zainteresowanie ofertą bibliotek gminnych stale rośnie.
Przypominamy, że filie biblioteczne w Tarnowcu i Woli Rzędzińskiej czynne są również w soboty w godz. 8:00 do 13:00. Biblioteka w Tarnowcu zaprasza w każdą trzecią sobotę miesiąca, natomiast w Woli Rzędzińskiej w pierwszą sobotę miesiąca. Biblioteki są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 17.00. {Play}