W przedświątecznym okresie do domostw na terenie gminy Tarnów dotarł najnowszy numer kwartalnika samorządowego „Nowiny Tarnowskiej Gminy”.

Numer otwiera wywiad z dyrektorem radia RDN Małopolska księdzem Janem Bartoszkiem. W wydaniu znadziemy przydatne informacje o dofinansowaniach z programu „Czyste powietrze” czy  rekrutacjach uzupełniających do szkół. Dowiemy się, jakie są inwestycyjne plany na 2023 rok we wszystkich miejscowościach. W tekście „Strażacy ochotnicy w naszej gminie” przeczytamy, co słychać w jednostkach OSP. W numerze tradycyjnie relacje z sesji czy przegląd wydarzeń z ostatniego kwartału.

Z okazji 50 lat naszej gminy, przedstawiamy też czytelnikom historię minionych lat w pigułce. Na środku numeru zaś zamieszczono kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszej gminie, który można wyrwać i korzystać z niego przez cały rok!

Wszystkie numery kwartalnika „Nowiny Tarnowskiej Gminy” można znaleźć również pod adresem:

Życzymy miłej lektury!