Rozpoczynamy konkurs na najbardziej biało-czerwone i najpiękniej udekorowane domostwo w gminie Tarnów. Konkurs trwa do 10 maja.

- Niech gmina Tarnów w tych dniach mieni się biało-czerwonymi barwami. Wywieśmy flagi w różnych miejscach, udekorujmy swoje domy, ogrodzenia i samochody, by w ten sposób dać świadectwo patriotyzmu – apeluje do mieszkańców wójt Grzegorz Kozioł i proponuje udział w rodzinnej zabawie.

Wystarczy do 10 maja br. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać zdjęcie udekorowanego przez siebie miejsca. Następnie jury w składzie: Wiesława Mitera – przewodnicząca Rady Gminy Tarnów, Anita Ruszel – malarka oraz Bożena Rejkowicz – nauczycielka plastyki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koszycach Wielkich wybiorą zwycięzców. Dla poszczególnych miejsc przewidziane są atrakcyjne nagrody. Planowane rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 12 maja.

Zapraszamy do wspólnej biało-czerwonej zabawy! Dajmy świadectwo patriotyzmu, uczmy najmłodszych poszanowania dla symboli i barw narodowych. Bądźmy Patriotami! {Play}