Dnia 25 maja, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizowali spotkanie z okazji Dnia Matki wraz z wójtem gminy Grzegorzem Koziołem w Woli Rzędzińskiej.

Na to wydarzenie zostały zaproszone mamy osób niepełnosprawnych z Stowarzyszenia Pomocna Dłoń oraz Nowa Szansa.

Wójt złożył wszystkim mamom serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki oraz wręczył każdej z nich symboliczną czerwoną różę. Był to gest, którym wyraził swoje uznanie dla tych wyjątkowych kobiet, pełniących rolę matki związanych z opieką nad niepełnosprawnymi dziećmi.

Spotkanie miało ogromne znaczenie dla mam, które codziennie poświęcają się opiece nad swoimi dziećmi.

Integracja takich mam jest niezwykle ważna, ponieważ daje im możliwość na chwilę oderwania się od codziennych obowiązków i wspólnego spędzenia czasu ze swoimi pociechami.

Podczas spotkania wszyscy mogli cieszyć się występem zespołu Kumotry, którzy zaprezentowali pieśni majowe. {Play}