SOBOTA – 17 czerwca 2023 – Stadion w Zbylitowskiej Górze

Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” Zbylitowska Góra oraz Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł zapraszają na Festyn Rodzinny „Pod Skrzydłami Orła”. Wydarzenie organizowane jest w ramach 50-lecia Gminy Tarnów. Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji dla Dzieci i Rodzin.

„Od godziny 10:00 będą prowadzone Rozgrywki Piłkarskie w ramach III Edycji Turnieju Euro Kids Football Challenge. W tym roku do Zbylitowskiej Góry przyjedzie rekordowa liczba 200 młodych Piłkarzy. Dzieci urodzone w latach 2012 – 2013 z różnych miejsc województwa Małopolskiego i Podkarpackiego zgrają o medale i cenne nagrody” – mówi Krzysztof Krzemień - Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orzeł” Zbylitowska Góra.

Nowością jest również Piłkarska Strefa Przedszkolaka. Następnie występy taneczno – wokalne Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. KEN w Zbylitowskiej Górze oraz pokaz motocyklowy. Ponadto wata cukrowa, popcorn, dmuchańce, słodka kawiarenka, grill, stoiska z zabawkami i wiele innych.

O godz. 19:00 wspólna zabawa taneczna z Zespołem The Seniors Rock Zbylitowska Góra.
O godz. 21:00 – GWIAZDA DISCO POLO ANDRE; znany między innymi z hitów Aleksandra czy Czarodziejko Serc Złodziejko.

„Sportowe Emocje spotykają się z Dźwiękiem! Turniej na wesoło – Koncert na całość!”

Patronat nad Wydarzeniem objęła Poseł na Sejm RP Anna Pieczarka oraz Starosta Tarnowski Roman Łucarz

Zapraszamy do Wspólnej Zabawy! {Play}