Seniorzy z gminy Tarnów udali się na kolejny wyjazd krajoznawczy. W trakcie wycieczki grupa ponad stu seniorów miała okazję zwiedzić urokliwe miasto  Wrocław, odkrywając jego bogatą historię i kulturę.

Seniorzy zostali oprowadzeni przez przewodnika po wrocławskim Rynku. Następnie grupa udała się na Ostrów Tumski, najstarszą część Wrocławia, gdzie przewodnik opowiadał o tajemnicach i legendach związanych z tym miejscem oraz do Muzeum Panorama Racławicka. W czasie wyjazdu nie zabrakło Hali Stulecia oraz spaceru po pobliskich ogrodach z fontanną multimedialną. Wyjazd do Wrocławia okazał się nie tylko wyjątkowym przeżyciem turystycznym, ale również doskonałą okazją do integracji i spędzenia czasu w gronie przyjaciół.

Wyjazd był możliwy dzięki pozyskaniu przez organizatora – Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów funduszy z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach projektu „Podążając za kulturą i historią Polski”. {Play}