Rozstrzygnięto konkurs na dekorację domostw z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej. Jury w składzie Wiesława Mitera – przewodnicząca Rady Gminy Tarnów, Anita Ruszel – malarka oraz Bożena Rejkowicz – nauczycielka plastyki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koszycach Wielkich nie miały łatwego zadania, gdyż do konkursu licznie wpłynęły prace dokumentujące patriotyczne dekoracje domostw. Ale mieszkańcy poszli dalej, bo nadesłane zdjęcia zawierały również patriotyczne stroje czy nawet kwietne kompozycje. Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali nagrody.

Konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Tarnów dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole narodowe RP”. {Play}