Już po raz kolejny w Woli Rzędzińskiej odbył się festyn parafialny organizowany przez Parafię Miłosierdzia Bożego w Woli Rzędzińskiej, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz wójta Gminy Tarnów.

Rodzinny piknik rozpoczął się w niedzielne popołudnie, dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji.

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyła się strefa z dmuchanymi zamkami i animacjami, w której organizatorzy na zakończenie wakacji przygotowali wiele zabaw oraz gier dla najmłodszych. Przygotowano również strefę gastronomiczną, w której nie zabrakło degustacji przysmaków oraz darmowego bigosu od samorządu.
Podczas festynu na scenie pojawiły się przedszkolaki oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej, które zaprezentowały przedstawienie wraz z występem muzycznym.

Następnie w trakcie festynu odbył się koncert kapeli ,,Stare Wiarusy” oraz Orkiestry Dętej OSP Wola Rzędzińska. Tradycyjnie nie zabrakło również loterii z nagrodami podczas, której można było wygrać m.in. rower, hulajnogę. Nagrody zostały wręczone przez wójta Grzegorza Kozioła, poseł Annę Pieczarkę, przewodnicząca rady gminy Wiesławę Miterę, radnego Henryka Solaka oraz Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Woli Rzędzińskiej księdza Stanisława Szufnarę.

W godzinach wieczornych odbyło się kino plenerowe radia RDN Małopolska, podczas której został wyświetlony seans filmu ,,W głowie się nie mieści”. Wspólny seans filmowy stanowił świetną okazję do rodzinnego spędzenia czasu ostatnich godzin wakacji. Wiele atrakcji oraz dobra pogoda sprawiły, że w Woli Rzędzińskiej pojawiło się wielu mieszkańców. {Play}