Przedświąteczny numer naszego samorządowego pisma „Nowiny Tarnowskiej Gminy” trafił już do mieszkańców. A w nim szereg ciekawych informacji z życia naszej gminy.

Numer otwiera wywiad z mieszkanką Tarnowca, Jowitą Wilowski, która opowiada o swojej karierze jako tancerki, a następnie instruktora tańca i choreografa.

Praktyczne informacje dotyczą planów zagospodarowania przestrzennego, opłat za śmieci, które pozostały na niezmienionym poziomie czy relacji z sesji rady gminy. Z  numeru dowiadujemy się jakie inwestycje są planowane do realizacji oraz jak wygląda sytuacja finansowa samorządu gminnego.

W numerze też mnóstwo zdjęć – zarówno z wręczenia medali Prezydenta RP za długoletnie pożycie jak i wizyty świętego Mikołaja w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych. Z pewnością zaciekawić może przegląd naszych gminnych kapliczek przydrożnych – tych wpisanych do Gminnej Ewidencji Zabytków, a także przegląd wydarzeń kulturalnych.

Dla czytelników przygotowano dwie niespodzianki. Ręcznie uszyty gadżet oraz kalendarz na 2024 rok.

Życzymy miłej lektury i zamieszczamy poniżej wersję elektroniczną wydania. {Play}

>>> WERSJA CYFROWA <<<