W ubiegłym roku Gmina Tarnów zwyciężyła w konkursie „Edukacyjna Gmina Małopolski 2023” organizowanym przez Województwo Małopolskie oraz Wojewódzki Urząd Pracy.

Konkurs Edukacyjna Gmina Małopolski był skierowany do gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z terenu województwa małopolskiego. Jego celem było nagrodzenie liderów angażujących się w inicjatywy edukacyjne i społeczne, dających dobry przykład mieszkańcom. Jury oceniło, że w 2023 roku gmina Tarnów była w kwestii działań edukacyjnych liderem w naszym województwie przyznając tytuł „Edukacyjna Gmina Małopolski 2023”.

Jako nagrodę za wyróżnienie organizatorzy zrealizowali film promocyjny o Gminie Tarnów, który prezentujemy poniżej. Zachęcamy do oglądnięcia!