Producenci rolni mogą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w 2024 r. Wnioski można składać do dnia 29 lutego 2024 r. w Urzędzie Gminy Tarnów.

Do wniosku o zwrot podatku akcyzowego należy dołączyć:

- faktury VAT stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2023 r. do 31 stycznia 2024 r,

- w przypadku producentów rolnych posiadających zwierzęta dodatkowo należy złożyć dokument wydany przez kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawierający informacje o liczbie świń lub liczbie dużych jednostek przeliczeniowych (DJP) bydła, owiec, kóz, koni będących w posiadaniu producenta rolnego, w roku poprzedzającym rok, w którym został złożony wniosek o zwrot podatku.

Szczegółowe informacje w sprawie zwrotu podatku można uzyskać w Urzędzie Gminy Tarnów w Referacie Finansowo-Budżetowym pok. 3 i 4) oraz pod numerem telefonu: 14 688 01 23, 14 688 01 21.

METERIAŁY

WNIOSEK