Zajęcia z programowania, robotyki, rysunek długopisem 3D, artystyczne, sportowe, dziennikarskie, kulinarne, a nawet debaty oxfordzkie prowadzone przez wójta Grzegorza Kozioła – w pierwszym tygodniu ferii odwiedziły nas prawdziwe tłumy młodych mieszkańców gminy Tarnów. Równie atrakcyjnie będzie od najbliższego poniedziałku, podczas drugiego tygodnia ferii zimowych. Zapraszamy do nas, można jeszcze dołączyć!

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się we wszystkich Domach Kultury w gminie Tarnów. Chętnych nie brakuje. Uczestnicy są zadowoleni, bo prócz ciekawych i kreatywnych spotkań z rówieśnikami, otrzymują poczęstunek i ciepłą herbatę. -Tu jest naprawdę fajnie. Już się nie mogę doczekać kolejnych zajęć. Codziennie dowiaduję się czegoś nowego. Prowadzący są super i opiekunowie też – mówi Dominika.

Tego typu formę spędzania wolnego czasu od nauki szkolnej chwalą również rodzice. -Moje dziecko ma nie tylko ciekawe zajęcia i kontakt z rówieśnikami, jest też pod fachową opieką. Nie nudzi się w domu, nie siedzi non stop przed komputerem czy telefonem. To wielka wartość – przekonuje pani Ania z Tarnowca.

Za nami pierwszy, bogaty w wydarzenia tydzień ferii zimowych. A przed nami – kolejny. Szczegółowy program jest dostępny na plakatach, ulotkach, na stronie internetowej gminy Tarnów oraz na facebook'u. Można jeszcze do nas dołączyć – wystarczy przyjść na zajęcia i dopisać się do listy.

Rozpoczynają się one codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 9.00. Domy kultury są czynne od 8.00 do 13.00.

Na zakończenie ferii, w sobotę 24 lutego o godzinie 13:00 zapraszamy wszystkich do kina Millenium na darmowy seans filmowy „Emma i czarny jaguar”. {Play}