Jak dobrze znasz gminę Tarnów? Czy poszczególne jej sołectwa rozpoznasz aż spod chmur? Zdjęcia z tej perspektywy w wersji filmowej robią niesamowite wrażenie. Zobaczcie wyjątkowe ujęcia naszej gminy z lotu ptaka!

Na co dzień spoglądamy na gminę Tarnów głównie z przyziemnej perspektywy. Dobrze znamy poszczególne miejsca, zakątki, ulice i charakterystyczne budowle. Ale spojrzenie z góry pozwala zauważyć wszystkie charakterystyczne punkty na jednym obrazku, w szerokiej perspektywie. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe prezentacje poszczególnych miejscowości gminy Tarnów z lotu ptaka.

Każda z nich wygląda zupełnie inaczej, a dzięki tym ujęciom uświadamiamy sobie jak różnorodne są panoramy naszych sołectw. Ich wyjątkowy klimat sprawiaja, że aż chce się do nich wszystkich przenieść choćby na chwilę.

Prezentujemy dla Was poszczególne miejscowości – na początek Koszyce Małe, Koszyce Wielkie i Zgłobice. Ich wyjątkowe zdjęcia spod chmur są dostępne także na naszym profilu facebook'owym. {Play}

Koszyce Małe

Koszyce Wielkie

Zgłobice