Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza na spotkanie organizowane z myślą głównie o kobietach, gdzie będzie można dowiedzieć się o możliwościach rozwoju zawodowego, jakie daje projekt realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy „Małopolski Pociąg do Kariery” z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się dnia 8 marca 2024 roku w domu Kultury w Zgłobicach o godzinie 16:00.

W programie m.in.:
- budowanie własnej marki i rozwój osobisty - wykład z elementami warsztatu;
- możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu datacji z Funduszy Europejskich;
- historia jednego marzenia – dobre praktyki, jak dotacje na szkolenia z Funduszy Europejskich pomagają realizować cele zawodowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji lub zdobywaniem nowych umiejętności!

Zgłoszenia:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 603987771
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu 727 793 756

Projekt pn. „Małopolski Pociąg do Kariery – sezon I” realizowany w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.14 Kształcenie osób dorosłych w systemie popytowym, typ A, jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. {Play}