Międzyszkolne zawody w piłce ręcznej - Igrzyska młodzieży szkolnej dla Dziewcząt oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla Chłopców zostały podzielone na dwa etapy – dzieci młodszych i starszych. Pierwsze z nich, z klas IV do VI, wzięły udział w zmaganiach zorganizowanych w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Koszycach Wielkich. Uczniowie z klas VII – VIII natomiast rywalizowali w obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej w Woli Rzędzińskiej I. Organizatorami były placówki szkolne wraz Urzędem Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek. -Dziękujemy Wam za wspaniałe, sportowe emocje i podejście fair – play. Miło było patrzeć na Wasze przygotowanie do gry i zaangażowanie. Prosimy o więcej. Gościnne hale sportowe w Koszycach Wielkich i w Woli Rzędzińskiej czekają na Was przy okazji kolejnych sportowych przedsięwzięć – mówił do młodych zawodników wójt, Grzegorz Kozioł.


Zwycięskie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców młodszych:

Dziewczęta:

1.Tarnowiec
2.Koszyce Wielkie
3.Wola Rzędzińska II

Chłopcy:

1.Tarnowiec
2.Koszyce Wielkie
3.Poręba Radlna

Zwycięskie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców starszych:

Dziewczęta:

1.Poręba Radlna
2.Wola Rzędzińska I
3.Tarnowiec

Chłopcy:

1.Wola Rzędzińska I
2.Tarnowiec
3.Wola Rzędzińska II

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali medale i dyplomy. Warto dodać, że zwycięskie drużyny będą reprezentować gminę Tarnów w zmaganiach półfinałowych na szczeblu powiatowym. {Play}