Najnowsze wydanie gminnego kwartalnika „Nowiny Tarnowskiej Gminy” już trafia do mieszkańców. W numerze m.in. rozmowa z wójtem Grzegorzem Koziołem, który podsumowuje mijającą kadencję samorządu.

Jest, jak zawsze, sporo informacji o inwestycjach w gminie Tarnów – tych zakończonych oraz tych, które są jeszcze realizowane.

Co poza tym? W „Nowinach” znajdziecie Państwo sporo treści związanych z bieżącym życiem naszej gminy – przeczytacie o tym, czym zajmowali się radni podczas sesji, jak wielu mieszkańców buduje tu swoje domy, poznacie niedawno nagrodzonych za wybitne osiągnięcia Stypendystów Wójta Gminy Tarnów.

Nie brakuje wiadomości kulturalnych, a także smacznych przepisów wielkanocnych. Serwuje je – prosto z odległej Afryki – Honorowa Obywatelka Gminy Tarnów, misjonarka Ewa Gawin.

Najnowszy numer „Nowin Tarnowskiej Gminy” do domostw we wszystkich gminnych miejscowościach roznoszą pracownicy urzędu oraz jednostek podległych. Można go również znaleźć klikając w link zamieszczony poniżej.

Życzymy miłej lektury! {Play}