Wójt Gminy Tarnów – Grzegorz Kozioł informuje mieszkańców gminy, o możliwości składania wstępnej Deklaracji dotyczącej udziału w programie zakupu, dostawy, montażu zbiorników do magazynowania wód deszczowych i roztopowych (szczelne zbiorniki retencyjne naziemne o pojemności od 500 do 1000 l). Dopuszczalna ilość zbiorników dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego – 2 szt.

Deklarację należy złożyć do 19 kwietnia 2024 r., (piątek), do godz. 15.30:

  • w wersji papierowej, na adres Urzędu Gminy Tarnów, ul. Krakowska 19, 33-100 Tarnów (dziennik podawczy) lub
  • elektronicznie (z podpisem elektronicznym) za pomocą e-Puapu Urzędu Gminy Tarnów (/tp1fo1l54b/skrytka) lub
  • w formie skanu podpisanej deklaracji przesłanego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zależności od zainteresowania mieszkańców, Gmina Tarnów złoży wniosek o dofinansowanie realizacji zadania w ramach Programu wsparcia Województwa Małopolskiego dla gmin w zakresie zaopatrzenia w zbiorniki „Małopolska deszczówka 2024”.

Składana przez Państwa deklaracja ma charakter informacyjny. Ewentualna realizacja zadania jest uzależniona od poziomu zainteresowania mieszkańców oraz otrzymanego dofinansowania.

Przekazywanie zbiorników będzie się odbywało wg kolejności składanych Deklaracji (data wpływu do Urzędu Gminy w Tarnowie), aż do wyczerpania środków na ten cel, będących w dyspozycji Gminy Tarnów.

ANKIETA PDF

ANKIETA DOC (WERSJA EDYTOWALNA)