Organizatorem wydarzenia był Oddział Gminny ZOSP RP w Tarnowie. Drużyny zagrały w systemie rozgrywek: każdy z każdym. W zmaganiach udział wzięło łącznie pięć zespołów, w tym trzy mieszane oraz dwie chłopięce: MDP Biała, MDP Koszyce Małe, MDP Poręba Radlna, MDP Wola Rzędzińska i MDP Zgłobice. Trzy najlepsze otrzymały od wójta Grzegorza Kozioła okolicznościowe puchary. Nagrody dla każdej drużyny ufundował i wręczył członek zarządu powiatu tarnowskiego Tomasz Stelmach, dyplomy natomiast przekazali prezes gminnych OSP Katarzyna Biel, komendant Daniel Gniewek, a także zastępca przewodniczącej Komisji ds. Młodzieży Laura Lisowska.

-Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów. Cieszymy się, że cały turniej przebiegł w duchu zasad zdrowej, sportowej rywalizacji oraz pod znakiem dobrej zabawy! Gratulujemy i dziękujemy również opiekunom i trenerom drużyn, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie uczestników do zawodów – mówi wójt, Grzegorz Kozioł.

Turniejowi patronowali wójt Grzegorz Kozioł i członek zarządu powiatu tarnowskiego Tomasz Stelmach. Organizację wydarzenia wsparło gminne Centrum Kultury i Bibliotek, które ufundowało ciepły posiłek – pizzę dla wszystkich uczestników. Inicjatorem sportowych zmagań była Komisja ds. Młodzieży Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tarnowie.

Wyniki spotkań:
MDP Poręba Radlna 1:2 MDP Zgłobice
MDP Wola Rzędzińska 6:1 MDP Biała
MDP Koszyce Małe 3:0 MDP Poręba Radlna
MDP Biała 2:4 MDP Zgłobice
MDP Wola Rzędzińska 0:4 Koszyce Małe
MDP Poręba Radlna 3:2 MDP Biała
MDP Zgłobice 1:2 MDP Wola Rzędzińska
MDP Koszyce Małe 7:1 MDP Biała
MDP Wola Rzędzińska 1:3 MDP Poręba Radlna
MDP Zgłobice 0:4 MDP Koszyce Małe

Na podium stanęli:
1. MDP Koszyce Małe
2. MDP Wola Rzędzińska
3.MDP Poręba Radlna

Wyróżniono również najlepszych zawodników:

Najlepszy bramkarz: Igor Popek – MDP Koszyce Małe
Najlepszy strzelec i zawodnik turnieju: Dawid Wojna – MDP Biała {Play}