Młodzi mieszkańcy Koszyc Wielkich na podium w Finale Wojewódzkim w koszykówce chłopców! Zawody odbyły się w Kamienicy (woj. małopolskie). Drużyna z Koszyc Wielkich, która wcześniej zwyciężała w etapach gminnym, powiatowym i rejonowym, tym razem za przeciwników miała zespoły z całego województwa. W wyniku rywalizacji chłopcy z Koszyc Wielkich zajęli 3 miejsce i zdobyli brązowy medal. -Wielkie brawa dla młodych zdolnych sportowców z gminy Tarnów! Dziękujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy – mówi wójt, Grzegorz Kozioł.

Tabela końcowa:

1. Gorlice
2. Dobczyce
3. Koszyce Wielkie
4. Zabierzów
5. Wadowice
6. Kraków

Skład drużyny: Hubert Olszówka, Przemysław Czabański, Michał Stus, Karol Jermak, Maks Sutkowski, Artur Bajorek, Marek Kudroń, Ksawery Kołacz, Igor Brożek, Dominik Banach i Jakub Moryl Jakub. Gratulujemy! {Play}