Gmina Tarnów zaprasza do Woli Rzędzińskiej na obchody Święta Narodowego 3 Maja. Rozpocznie je Msza święta w intencji Ojczyzny sprawowana w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Następnie po przemarszu, na placu w centrum wsi odbędzie się oficjalna część uroczystości z hymnem państwowym oraz złożeniem kwiatów pod pomnikiem. A już o godzinie 14:00 z centrum Woli Rzędzińskiej wyruszy biało-czerwony rajd rowerowy! Łatwa, rodzinna trasa o długości około 15 kilometrów będzie wiodła ulicami zarówno Woli Rzędzińskiej jak i Jodłówki-Wałek. Na wszystkich uczestników czekają biało-czerwone chorągiewki, gadżety, medale i dyplomy. Co więcej, wśród wszystkich uczestników rajdu zostaną rozlosowane nagrody – w tym rowery!

Zapisy na rajd na miejscu wydarzenia od godziny 11:00, do udziału można również zapisać się online już dziś.