W poniedziałek, 15 lipca w Domu Kultury w Tarnowcu miało miejsce wyjątkowe spotkanie Klubu Seniora, w którym uczestniczył także wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz sołtys miejscowości – Jan Nowak. Zebranie miało szczególne znaczenie, ponieważ swoje 90. urodziny obchodził najstarszy członek Klubu Seniora w Tarnowcu – Pan Władysław.
Były więc życzenia, słowa gratulacji i łzy wzruszenia, zwłaszcza że oprócz przyjaciół z Klubu wzięła w nim udział także najbliższa rodzina – dzieci oraz wnuki jubilata, którzy wraz z Klubem Seniora byli organizatorami całej niespodzianki.
Do życzeń z okazji osiągnięcia tak pięknego wieku dołączył również wójt gminy, Grzegorz Kozioł, rodzina i pozostali członkowie Klubu. Następnie przyszedł czas na wspomnienia, historie ubiegłych lat, wspólne śpiewanie piosenek z młodości czy poezję. Członkowie Klubu dla jubilata przygotowali okolicznościowy tort oraz upominek.
Panu Władysławowi życzymy zaś wszystkiego, co najwspanialsze! {Play}