W spotkaniach z przedstawicielami świata polityki, biznesu, samorządu i mediów wziął udział wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł w trakcie odbywającego się w Krynicy Zdroju XXIX Forum Ekonomicznego. Ta największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągnęła gości z ponad 60 krajów. Łącznie w sesjach plenarnych i wykładach, warsztatach i debatach udział wzięło ponad 4 tysiące uczestników.

Wójt Grzegorz Kozioł w trakcie forum odbył wiele owocnych spotkań, w tym z Ministrem Sportu Witoldem Bańką, Ministrem Infrastruktury Andrzejem Adamczykiem czy wicepremierem Piotrem Glińskim. Wśród rozmów warto wyróżnić jednak spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim. Rozmowa dotyczyła programów wsparcia rządowego dla samorządów gminnych. - Udział w forum to możliwość wymiany poglądów, poznania najnowszych światowych trendów, ale przede wszystkim znakomita okazja do bezpośrednich, konkretnych rozmów – zaznacza wójt Grzegorz Kozioł.

Forum Ekonomiczne od lat gromadzi przedstawicieli kręgów gospodarczych i politycznych z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W jednym miejscu spotykają się politycy, prezesi największych przedsiębiorstw, eksperci, przedstawiciele samorządów, świata kultury i mediów. {Play}