Gmina Tarnów, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz Stowarzyszenie PASSIONART zapraszają wokalistów, chóry i zespoły do udziału w eliminacjach do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”. Wydarzenie odbędzie się 23 października w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych.

W dniu 23 października 2019 roku w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych odbędą się eliminacje Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „KIMA”.  W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły i chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach a także osoby niezrzeszone. Festiwal przeznaczony jest dla amatorów (dopuszcza się udział dzieci szkół muzycznych stopnia podstawowego). Dolna granica wieku uczestnika wynosi 6 lat.

Przedmiotem Festiwalu są piosenki i pieśni partyzanckie, obozowe, patriotyczne, związane z historią Polski.

Zwycięzcy eliminacji, które odbędą się w Koszycach Małych, wezmą udział w Koncercie Galowym w Krakowie, który odbędzie się już w listopadzie.

Zgłoszenia na Festiwal zawierające kartę uczestnictwa, należy przesłać mailem lub złożyć osobiście do dnia 22 października 2019 roku do: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów w Tarnowie, ul. Krakowska 19, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. {Play}

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZEŃ