Już w grudniu otwarty zostanie dla grup zorganizowanych nowy stadion sportowy w Woli Rzędzińskiej. Obiekt posiada pełnowymiarowe (102m x 64m) boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią tzw. „sztuczną trawą”, dzięki której można trenować przez cały rok. Stadion to również trybuny dla 500 osób oraz szatnie dla 2 drużyn z zapleczem sanitarnym, dzięki czemu można na nim rozgrywać sparingi i mecze piłkarskie. Dodatkowo boisko jest oświetlone, a cały obiekt monitorowany. Przy stadionie znajduje się parking zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.

Przyszły administrator obiektu, gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza już dziś kluby piłkarskie oraz grupy zorganizowane do rezerwowania terminów wynajmu obiektu.

Zapisów oraz wszelkich informacji udziela pracownik-administrator Henryk Świerczek tel. 660 581 362. {Play}