W ostatnich dniach listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Woli Rzędzińskiej zorganizowano integracyjną zabawę andrzejkową. Był to już 19 raz, kiedy wspólnie bawili się uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy firmie „Tarel”, dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Pomocna dłoń”, ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze oraz uczniowie wolańskiej szkoły. Samorząd gminy Tarnów reprezentowali zastępca wójta gminy Tarnów Sławomir Wojtasik, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Beata Witkowska oraz sołtys Woli Rzędzińskiej Tadeusz Stach.

W organizację wydarzenia włączyła się w ramach wolontariatu społeczność szkolna, nauczyciele, dzieci i młodzież oraz rodzice, którzy upiekli dla uczestników domowe ciasto.  W trakcie andrzejek oprócz tradycyjnej zabawy tanecznej, zorganizowano konkursy i zabawy. Każdy uczestnik otrzymał również prezent od Świętego Mikołaja. {Play}