W ostatnich dniach do gminnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zawitali wyjątkowi wysłannicy św. Mikołaja. Wśród pomocników znalazł się wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz Pan Magiczny, który oczarował nie tylko najmłodszych, lecz także panie przedszkolanki. Zdumienie, zachwyt i niedowierzanie malowało się na twarzach dzieciaków, kiedy z czarodziejskiego kapelusza wyskakiwały przeróżne przedmioty, cudownie mnożyły się noski reniferów czy malowanka sama się kolorowała. A co najważniejsze, mali uczestnicy sami brali udział w niesamowitych sztuczkach, to dzięki nim latał też czarodziejski stolik. Nie zabrakło słynnego iluzjonistycznego pokazu z chińskimi obręczami, który zaskoczył także tych starszych widzów. Mnóstwo śmiechu, pozytywnych emocji i gromkie brawa to efekt wspólnego czarowania.

Jednak na tym nie zakończyła się paleta niespodzianek dla najgrzeczniejszych dzieci w gminie Tarnów, gdyż każdy przedszkolak otrzymał także magiczny prezent, który w imieniu św. Mikołaja rozdawali jego pomocnicy z Urzędu Gminy Tarnów. {Play}

NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĘKAWCE

NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JODŁÓWCE-WAŁKACH

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZKEK N.M.P.N.P ŚW. JÓZEFA W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE W BIAŁEJ

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAWADZIE

SZKOŁA PODSTAWOWA W PORĘBIE RADLNEJ

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W TARNOWCU

NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE W KOSZYCACH MAŁYCH

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "POD KASZTANAMI" W ZBYLITOWSKIEJ GÓRZE

PRZEDSZKOLE ZGROMADZENIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA W TARNOWIE

SZKOŁA PODSTAWOWA W KOSZYCACH WIELKICH

ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W BŁONIU

NIEPUBLICZNE PRZEDZKOLE "KRAINA MARZEŃ" W ZGŁOBICACH