Stadion sportowy w Woli Rzędzińskiej już działa, a tym samym można zapisać swoją grupę na treningi, sparingi i mecze na profesjonalnym, pełnowymiarowym boisku.

Przypomnijmy, że obiekt posiada pełnowymiarowe (102m x 64m) boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, tzw. „sztuczną trawą”, dzięki której można trenować przez cały rok, w szczególności w okresie zimowym. Stadion to również trybuny dla 500 osób oraz szatnie dla dwóch drużyn z zapleczem sanitarnym, dzięki czemu można na nim rozgrywać mecze piłkarskie. Dodatkowo boisko jest oświetlone, a cały obiekt monitorowany. Przy stadionie znajduje się parking zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.
Obiekt będzie czynny codziennie w godzinach 16.00-22.00, natomiast w soboty i niedziele od 9:00 do 17:00. I właśnie w tych godzinach administrator obiektu Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza już dziś kluby piłkarskie oraz grupy zorganizowane do rezerwowania terminów wynajmu obiektu. Zapisów oraz wszelkich informacji udzielają pracownik-administrator Henryk Świerczek pod numerem tel. +48 660 581 362 oraz Maciej Aleksander +48 603 313 444.

Poniżej przedstawiamy cennik wynajmu: {Play}