W przedświąteczny piątek, w Domu Senior+ w Nowodworzu odbyło się wigilijne spotkanie. Uczestnicy w świątecznej atmosferze składali sobie życzenia i podzielili się opłatkiem. W spotkaniu udział wziął m.in. zastępca wójta gminy Tarnów Sławomir Wojtasik oraz sołtys Nowodworza Andrzej Głąb.
Przybyłych powitała Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Beata Witkowska – Spotykając się codziennie, jesteście Państwo jak rodzina. My dziś, w tych przedświątecznych dniach, chcemy do Państwa rodziny dołączyć składając najserdeczniejsze życzenia wszystkiego, co najpiękniejsze – mówiła. Następnie przyszedł czas na tradycyjne łamanie się opłatkiem, wspólne życzenia oraz wigilijny obiad. Uczestnicy zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy. Zbliżające się święta to także czas dzielenia się prezentami. Zastępca wójta Sławomir Wojtasik przekazał więc na ręce seniorów mikołajkowe upominki.
Przypomnijmy, ze pierwszy Dom Senior+, który powstał dzięki pozyskaniu przez Gminę Tarnów rządowego dofinansowania działa w Nowodworzu od kwietnia bieżącego roku. {Play}